18.10.2021

Klausāmsaruna #12: Vai vajadzīga drosme, lai mācītu un mācītos?

Piedāvājam noklausīties klausāmsarunu divpadsmito epizodi " Vai vajadzīga drosme, lai mācītu un mācītos?".

Šī saruna veltīta Valsts izglītības satura centra projekta "Kompetenču pieeja mācību saturā" jeb Skola2030 piecgadei. Tajā atskatāmies uz projekta pirmsākumiem, dažādu iesaistīto cilvēku pieredzēm, lielākajiem izaicinājumiem un to, kā COVID-19 ietekmēja projekta satura un pieejas ieviešanu. 

Sarunu vada Skola2030 mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa. Sarunā piedalās agrākais Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks (šobrīd strādā pasaules izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību federācijā), Skola2030 mācību satura izstrādes vadītājs, Rīgas 72. vidusskolas ķīmijas skolotājs, direktora vietnieks Pāvels Pestovs un Rīgas 7. pamatskolas direktore un skolotāja Inta Ozola.
 

Klausies arī Podbean,  Apple Podcasts un Google Podcasts!