13.09.2017

Kādi rādītāji liecina, cik sekmīga ir skola?

19. septembrī no plkst. 18:30 līdz 20:30 Skola2030 aicina interesentus un īpaši vecākus uz sarunu: kā saprast, kas ir kvalitatīva skola, un kā iespējams ietekmēt skolas kvalitāti, lai katrs bērns Latvijā varētu saņemt augsta līmeņa izglītību. Diskusija notiek sadarbībā ar Britu padomi Latvijā, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā un vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv

19. septembrī no plkst. 18:30 līdz 20:30 Skola2030 aicina interesentus un īpaši vecākus uz sarunu: kā saprast, kas ir kvalitatīva skola, un kā iespējams ietekmēt skolas kvalitāti, lai katrs bērns Latvijā varētu saņemt augsta līmeņa izglītību. Diskusija notiek sadarbībā ar Britu padomi Latvijā, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā un vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv

Sarunā piedalīsies Kembridžas Universitātes Vērtēšanas centra (Cambridge Assessment) Pētniecības un attīstības grupas vadītājs Tims Outss (Tim Oates), “Valsts izglītības satura centra” vadītājs Guntars Catlaks un Latvijas vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Sarunas dalībnieki varēs domāt un diskutēt par to, kā atrast un izvēlēties skolu savam bērnam, kādi rādītāji liecina, cik sekmīga savā darbībā ir skola un kam jāpievērš uzmanība, lai objektīvi spriestu par piedāvātās izglītības kvalitāti. Diskusijas laikā aktualizēs jautājumu, cik nozīmīgas ir atzīmes kā skolēnu snieguma vērtēšanas paņēmiens, un spriedīs, kādi citi rādītāji ļauj novērtēt skolas darbību katra skolēna izaugsmes veicināšanā. 

Saruna notiks Ziemeļvalstu Ministru padomes birojā, Marijas ielā 13, Berga Bazārā. Pasākums norisināsies angļu valodā, ieeja tajā ir bezmaksas. Reģistrēties var šeit: http://bit.ly/Skola2030_saruna