14.09.2017

Piedalieties "Skola2030" septembra notikumos

SKOLOTĀJI UN SKOLU VADĪTĀJI – 
IESAISTIETIES KONFERENCĒ NO SKOLAS SOLA!

SKOLA2030 KONFERENCE “VĒRTĒT, LAI MĀCĪTOS”
21. septembrī, no plkst. 10.30 līdz 17.00.
Tiešraide ar Lattelecom atbalstu: www.shortcut.lv

Pievienojieties tiešraidei no skolotāju istabas, klases vai skolas gaiteņa – tam Jums būs nepieciešams tikai dators, viedtālrunis vai planšete un interneta pieslēgums. Konferencē jomas speciālisti meklēs atbildes uz šādiem jautājumiem: Kādi ir priekšnoteikumi veiksmīgai vērtēšanai un kā līdz tai nonākt? Kā vērtēt kompleksu sniegumu? Ko vērtēšana iemāca skolēniem? Vērtēšana mācīšanās atbalstam: Somijas piemērs! Kā novērtēt vērtīgo?

Skola2030 konferences tiešraidi ar Lattelecom atbalstu bez maksas varēs vērot lietotnē Shortcut (www.shortcut.lv). 21. septembrī Shortcut TV sadaļā būs izveidots atsevišķs TV kanāls, kurā visu dienu pārraidīs konferences programmu. Precīzu tiešraides saiti publicēsim 20. septembrī. Lai ērtāk sekotu līdzi tiešraidei, jūsu ierīcē esošajā Google Play vai Apple Store ieteicams lejupielādēt lietotni, meklētājā ievadot Shortcut.lv. Iesakām reģistrēties 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodam.

SARUNA VECĀKIEM: KĀDI RĀDĪTĀJI LIECINA, CIK SEKMĪGA IR SKOLA?
19 .septembrī no plkst. 18:30 līdz 20:30. Ieeja bezmaksas.
Ziemeļvalstu Ministru padomes birojā Latvijā (Marijas ielā 13/3, Rīgā).

Skola2030 aicina interesentus un īpaši vecākus pievienoties sarunai: kādi rādītāji liecina, cik sekmīga ir skola? Atbildes brīvā formā izskanēs sarunā ar Kembridžas Universitātes Vērtēšanas centra (Cambridge Assessment) Pētniecības un attīstības grupas vadītāju Timu Outsu (Tim Oates), Valsts izglītības satura centra vadītāju Guntaru Catlaku un Latvijas vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītāju Ingu Akmentiņu-Smildziņu.

Reģistrēties šeit: http://bit.ly/Skola2030_saruna
Vairāk par pasākumu: http://bit.ly/Skola2030_saruna_par_skolu

KĀDU SKOLĒNU VĒLAS REDZĒT UZŅĒMĒJI? SWEDBANK IZGLĪTĪBAS BROKASTIS.
20. septembrī no plkst. 9.00 līdz 11.30
Tiešraide būs skatāma šeit: http://bit.ly/Izglitibas_brokastis


Sarunā par to, kāpēc pārmaiņas mācīšanās pieejā svarīgas Latvijā un ārpus tās, kāda ir Kembridžas pieeja izglītības uzlabošanai, kā arī redzējumu par to, kā pārvarēt izaicinājumus Latvijā, piedalīsies Zane Oliņa (Valsts izglītības satura centrs, Skola2030), Mārtiņš Kazāks (Swedbank), Gunita Kuļikovska (Vividly) un Ingrīda Rone (Lattelecom), Agnese Lāce (arhitektu birojs 12 līnijas). 

Pasākumu rīko Skola2030 partnerībā ar Swedbank un Britu padomi Latvijā.

IRMELI HALINENANAS LEKCIJA MĪTI UN PATIESĪBA PAR SOMIJAS IZGLĪTĪBU
22. septembrī no plkst. 14.00 līdz 16.00. Ieeja bez maksas visiem interesentiem.
Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19, Rīgā)
Tiešraide LU mājaslapā https://www.lu.lv/tiesraide 

Skola2030 atvērto lekciju ''Mīti un patiesība par Somijas izglītību' vadīs Irmeli Halinena (Irmeli Halinen), emeritētā mācību satura izstrādes vadītāja Somijas Valsts izglītības aģentūrā. Lekcija notiks ar Somijas vēstniecības atbalstu, un to atklās Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens (Olli Kantanen).  Lekcija būs angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. Pasākumu rīko Skola2030 partnerībā ar Somijas vēstniecību Latvijā.

Reģistrēties: http://bit.ly/Registreties_Skola2030_lekcijai
Vairāk par pasākumu: http://bit.ly/Skola2030_Somija_miti_un_patiesiba