16.09.2021

Klausāmsaruna #10: Vai skolotājam jābūt harismātiskam?

Piedāvājam noklausīties klausāmsarunu desmito epizodi "Vai skolotājam jābūt harismātiskam?".

Desmitajā klausāmsarunā Skola2030 vecākā eksperte, Ogres 1. vidusskolas skolotāja Ilze Mazpane sarunājas ar Mežciema pamatskolas direktori Andu Priedīti un Skola2030 vecāko eksperti, izglītības konsultanti Ingu Pāvulu. Šajā sarunā pārrunājām to, kādi ir populārākie mīti par harismu, vai introverts cilvēks var būt labs skolotājs, kas īsti mūsdienās ir labs skolotājs un vēl citas svarīgas nianses par un ap harismu.

Sarunas pieturpunkti

2:20 Vai skolotājam ir jābūt harismātiskam?
6:10 Kādi ir populārākie mīti par harismu?
11:40 Vai var būt labs introverts skolotājs?
17:22 Vai skolotājam ir svarīgi būt uzmanības centrā mācību stundas laikā?
22:18 Kas mūsdienās ir labs skolotājs?
37:14 Kā skolotājam būt autentiskam? Vai tas ir iespējams?
46:10 Kā caur auteniskumu parādās dažādi harismas veidi?

Klausies arī Podbean,  Apple Podcasts un Google Podcasts!