28.11.2023

Aicina pieteikties teātra mākslas vebināram

Aicinām pieteikties vebināram "Teātra māksla. Metodiski ieteikumi skolotājiem mācību satura īstenošanai 1. - 9. klasē" 4. decembrī plkst. 16.00, kurā tiks prezentēts mācību krātuvē mape.gov.lv ievietotais metodiskais līdzeklis.
 

Vebinārā uzzināsiet, kā lietot šo metodisko līdzekli, plānojot un īstenojot mācību saturu teātra mākslā pamatizglītībā. Būs iespējams gūt atbildes uz jautājumiem, kā veidot pārbaudes darbu, snieguma līmeņu aprakstu, mācību dubultstundas plānojumu, kā veidot teātra mākslas mācību stundu atbilstoši Garnjē 9 mācību notikumu plānojumam un kā īstenot refleksiju.

Vebinārā piedalīsies metodiskā līdzekļa autores - VISC vecākā eksperte Inga Krišāne un Ikšķiles vidusskolas teātra mākslas skolotāja Zane Bēķe.

Vebinārs notiks Zoom vidē,  un saite tiks nosūta pirms vebināra dalībniekiem, kuri būs reģistrējuši savu dalību.

Reģistrēties vebināram iespējams šeit.