29.11.2022

Informatīvs seminārs par Swedbank biznesa plānošanas konkursu “Biznesa skices”

6. decembrī plkst. 16.00 Swedbank sadarbībā ar Skola2030 organizē semināru skolotājiem, kuri nodrošina uzņēmējdarbības pamatu apguvi skolās.

 

Projekts Skola2030 ir kļuvuši par Swedbank jauniešu biznesa plānu konkursa “Biznesa skices” partneriem, tādēļ 6. decembrī plkst. 16.00 norisināsies informatīvs seminārs par konkursa norisi.

Šogad pilnīgi visas Latvijas skolas ir aicinātas pieteikt savas jauniešu komandas. Tā ir unikāla iespēja kopā ar profesionāļiem soli pa solim attīstīt savas biznesa idejas - rakstīt biznesa plānus un veidot mārketinga aktivitātes. Idejas varēs pieteikt divās vecuma kategorijās: 7.- 9. klašu un 10.- 12. klašu skolēni.

Abās kategorijās 3 labākās komandas saņems reālu finansējumu (1500, 1000 vai 500 EUR apmērā), lai varētu spert pirmos soļus uzņēmējdarbībā. Īpašas motivācijas balvas paredzētas arī skolotājiem.

6. decembra ievadsemināra laikā tiks runāts par:

  • Informāciju par konkursu “Biznesa skices” (Ginta Bormane) – konkursa mērķis, jauniešu un skolotāju ieguvumi, konkursa attīstība, konkursa norises un nolikuma izklāsts.
  • Biznesa plānošanas rīku “Biznesa skices” – (Reinis Jansons) -  kāds ir labs biznesa plāns un kā Swedbank un LIAA izstrādātais biznesa plānošanas rīks palīdz strukturēt biznesa ieceri vieglā un saprotamā plānā pašam biznesa uzsācējam un tā potenciālajiem investoriem.
  • Pieredzes stāstu, kā atbalstīt jauniešus konkursā (Agnese Slišāne) – kā skolotājiem palīdzēt jauniešiem gan veidot biznesa plānu, gan sasniegt labus rezultātus konkursā.

Vairāk par konkursa norisi un pieteikšanos iespējams uzzināt mājaslapā konkurss.biznesaskices.lv.

Ieraksts no ievadsemināra par konkursu "Biznesa skices".