01.12.2021

Aicinām piedalīties "Britannica" vebināros decembrī!

Aicinām skolotājus un skolēnus piedalīties "Britannica" vebināros 7. decembrī plkst. 16:00 un 10. decembrī plkst. 16:00! Vebināri palīdzēs labāk saprast, kā izmantot Britannica resursus mācību procesā, pētniecisko darbu rakstīšanā un darba procesa organizēšanā. Vairāk par šiem resursi var uzzināt: https://skola2030.lv/lv/skolotajiem/britannica

Paredzētais vebināru saturs:

  • 7. decembris plkst. 16:00 - 16:45 Mācību priekšmetam specifiskā satura atrašana BritannicaSeminārs paredzēts skolēniem un skolotājiem

    Šajā sesijā sīkāk tiks aplūkots, kā skolotāji un skolēni varētu atrast saturu, kas attiecas uz konkrētiem mācību priekšmetiem. Daļu semināra veltīsim akadēmiskajiem priekšmetiem (matemātikai, dabaszinātnēm, sociālām zinībām, angļu valodai), bet otru pusi par profesionālām tēmām, lai palīdzētu tiem, kuri plāno uzsākt dažādas karjeras vai studijas (piemēram, celtniecība, dizaina tehnoloģijas, mode, mūzika utt.)

 

  • 10. decembris plkst. 16:00 - 16:45 Plānošanas darbnīca skolotājiem. Seminārs paredzēts skolotājiem

    Šī sesija būtu īpaši vērsta uz Britannica resursu pakas izmantošanu, lai apkopotu dažādu mācību priekšmetu saturu. Seminārā skolotājiem palīdzēs izveidot personīgo kontu, materiālu paku, pārvērst to par stundu plānu ar norādījumiem skolēniem un beigās dalīties ar izveidoto.

 

Abas sesijas vadīs mācību programmas speciāliste Emma Stauta (Emma Stout).

 

Lai piedalītos abos semināros, spied uz šīs Zoom saites.