14.08.2023

Aicinām piedalīties Skola2030 konsultācijās skolotājiem

Tiešsaistes konsultācijas skolotājiem plānotas augustā dažādos priekšmetos. Konsultāciju mērķis ir iepazīstināt ar jauno tematisko e-plānotāju, kurš pieejams mācību plānošanas e-vidē MAPE. 

Konsultācijas tiks ierakstītas un publicētas mājaslapā konsultāciju sadaļā.

Tematiskais e-plānotājs nodrošina iespēju skolotājiem iepriekšējo gadu tematiskos plānus izmantot kā sagatavi nākamo gadu tematisko plānu izveidei vai vienas klases tematisko plānu izmantot par pamatu citas klases tematiskā plāna izveidei attiecīgajā mācību gadā, tos pilnveidojot un pielāgojot, kas tādējādi būtiski atvieglo skolotāja darbu. Rūpīgi sagatavots tematiskais plāns var palīdzēt efektīvāk aizvietot citu skolotāju nepieciešamības gadījumā. Vairāk par tematisko e-plānotāju un tā izmantošanu, aicinām skatīt šeit: https://mape.gov.lv/blog/jaunais-tematiskais-e-planotajs  

Konsultācijas notiks Zoom vidē. Uz katru konsultāciju aicinām reģistrēties līdz iepriekšējās darba dienas plkst. 17.00! Zoom saiti dalībnieki saņems ne vēlāk kā stundu pirms konsultācijas. Konsultāciju plānotais norises laiks – 1 stunda. Konsultāciju laikā tiks nodrošināta iespēja uzdot jautājumus Skola2030 ekspertiem vai aicinām savus jautājumus uzdot iepriekš reģistrācijas anketā.

Reģistrācija: https://domaundari.lv/fm/konsultacijas-augusts/  

Konsultācijas plānotas priekšmetos: 

Priekšmetu saraksts tiks papildināts.