20.06.2022

16. augusts - Skola2030 izglītības konference “Mākslai ir nozīme!"

Skolotāj, ieraksti savā kalendārā: “16. augusts, Liepāja. Piedalos Skola2030 izglītības konferencē “Mākslai ir nozīme"", un sāc ilgoties satikt kolēģus, dzirdēt viņu iedvesmas stāstus, pieredzēt sarunu un praktiskās darbnīcas.

Konferences atklāšana notiks leģendārajā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”, tās noslēgums būs koncertzālē “Lielais Dzintars”, savukārt darba sesijas notiks Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā un LiepU Humanitārajā un mākslas zinātņu fakultātē.

Ja esi Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomas skolotājs, rezervē arī 17. augustu, lai gūtu iedvesmu un jaunas prasmes kādā no meistarklasēm literatūrā, vizuālajā mākslā, mūzikā, teātra mākslā vai kultūras notikumu veidošanā.

Konferences mērķis ir kopīgi izzināt un aktualizēt kultūras un mākslas izglītības nozīmi un iespējas būt par atslēgu cilvēka izaugsmei. 

Konferences programma būs pieejama tuvākajā laikā - aicinām sekot informācijai Skola2030 mājas lapā un Facebook lapā (https://www.facebook.com/Skola2030).